mgr Martyna Somerlik- indywidualna lekcja języka angielskiego

Dostępność: Termin indywidualny
Cena: 60,00 zł 60.00
ilość godzina lub pakiet

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Indywidualna lekcja języka angielskiego u mgr Martyna Somerlik


Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły
Zawodowej w Raciborzu.
Skończyłam studia I stopnia (licencjat)
Filologia angielska, specjalność: nauczycielska

Ukończyłam studia II stopnia (mgr)
Uniwersytet Śląski oddział w Sosnowcu
Kierunek: Filologia angielska, program nauczycielski

Poziom biegłości C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy więcej informacji o Europejskich poziomach biegłości językowej...


Doświadczenie zawodowe:
Odbyłam praktyki w szkole podstawowej oraz w gimnazjum w ciągu trzech lat nauki.
Od października 2009 pracuję jako lektor języka angielskiego online (przez internet) w firmie "QWERTY".


Godziny pracy:

Poniedziałek 9:00 - 20:30
Wtorek 9:00 - 20:30
Środa 9:00 - 20:30
Czwartek 9:00 - 20:30
Piątek 9:00 - 20:30
Sobota nie pracuje
Niedziela nie pracuje
   
  Terminarz
   
  Zapłacone lekcje

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

11 lutego 2020

(Admin: opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Nauczyciel nie stresuje, nie krzyczy, stosuje motywujące metody pracy. Zajęcia są dostosowane do moich potrzeb oraz umiejętności. Metody pracy dobierane są bardzo indywidualnie. Lekcje są prowadzone w sposób niestandardowy (nie zaczynaliśmy od nauki alfabetu, liczebników i odmian) dzięki czemu są ciekawsze i dają lepsze efekty. Czas wykorzystywany jest do maximum, a niejednokrotnie przekraczamy opłacone przeze mnie 60min. Polecam każdemu :) "

11 lutego 2020

(Admin: opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) „ Nauka przez Skypa jest dla mnie bardzo wygodna i wydajna, oszczędza mój czas ale i pozwala na duża swobodę oraz dopasowanie materiału do moich potrzeb. Odnośnie szkoły i nauczyciela - uczę się w tej szkole z tą samym nauczycielką już 9 miesięcy i nadal mam zamiar - chyba to jest najlepszy dowód. "

11 lutego 2020

(Admin: opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) „ Witam, Mam lekcje z Martyna Somerlik. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy, a czas wykorzystany jest maksymalnie. Pani Martyna jest bardzo dobra nauczycielka i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejna lekcje :) "

11 lutego 2020

(Admin: opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Dzień dobry, W ciągu ostatnich 3 lat pobierałam u Państwa lekcje angielskiego, u Pani Martyny Somerlik. Naukę zakończyłam na przełomie tego roku. Bardzo mile i ciepło wspominam te lekcje. Mój wcześniejszy kontakt z angielskim miał charakter wyłącznie teoretyczny i dzięki Pani Martynie udało mi się to zmienić, Przede wszystkim zupełnie pozbyłam się lęku przed mówieniem i myślę, że stałam się komunikatywna, pomimo braku pewnych predyspozycji z mojej strony. Moja nauczycielka zawsze była bardzo sympatyczna, życzliwa i pomocna. Ilekroć miałam problemy z nauką, zawsze służyła dobra radą i ciepłym słowem, oczywiście po angielsku. Lekcje obejmowały zazwyczaj ciekawe tematy, ale czasem i takie, które mi nie leżały - i za te lekcje jestem szczególnie wdzięczna. Pani Martyna jest bardzo rzetelna - czas lekcji był zawsze efektywnie wykorzystany w 100 %. Doceniam też cierpliwość w słuchaniu tego, co miałam do powiedzenia :) Pozwoliłam sobie napisać ten mail, aby podziękować Pani Martynie Somerlik za przekazaną mi wiedzę, umiejętności i za niestresujące lekcje w przyjaznej atmosferze, a Państwa firmie - za miłą, bezkonfliktową współpracę. "

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl