mgr Mariola Kotwica - indywidualna lekcja języka angielskiego

Dostępność: Termin indywidualny
Cena: 60,00 zł 60.00
ilość godzina lub pakiet

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Indywidualna lekcja języka angielskiego u mgr Mariola Kotwica


Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły
Zarządzania Marketingowego i Języków
Obcych w Katowicach

Kierunek: Język angielski w biznesie (Business English)
Dyplom magisterski z kierunku język angielski w biznesie.

Poziom biegłości C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy więcej informacji o Europejskich poziomach biegłości językowej...


Doświadczenie zawodowe:
11.2008-03.2011 Praktyki studenckie w Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum
09.2011-03.2012 Staż zakończony awansem zawodowym na nauczyciela kontraktowego
09.2011-03.2012 Udział w projekcie unijnym „Krzewienie Kultury, Tradycji i Edukacji na pograniczu Polsko Słowackim gmin Łękawica i Vavrecka”
09.2010-06.2012 Udział w projekcie unijnym „Mały Polak w Wielkiej Europie” – współpraca z anglojęzycznymi asystentami językowymi z Kanady i Anglii.
09.2010-08.2012 Szkoła Podstawowa im. Górali Żywieckich w Okrajniku nauczyciel języka angielskiego klas I-VI, wychowawstwo w klasie IV
Od czerwca 2013 pracuję jako lektor języka angielskiego online (przez internet) w firmie "QWERTY".


Godziny pracy:

Poniedziałek

  8:00 - 10:00
20:00 - 22:00

Wtorek  8:00 - 10:00
20:00 - 22:00
Środa

 8:00 - 10:00
20:00 - 22:00

Czwartek

 8:00 - 10:00
20:00 - 22:00

Piątek

 8:00 - 10:00
20:00 - 22:00

 

Sobota nie pracuje 
Niedziela nie pracuje
   
  Terminarz
   
  Zapłacone lekcje

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (8)

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) „ Jestem całkowicie zadowolony z lekcji z panią Mariolą Kotwica. Prowadzone lekcje są różnorodne, uczę się wymowy i gramatyki angielskiej. Pani Mariola kładzie nacisk na konwersacje co bardzo mi odpowiada, myślę ze mój angielski poprawia się z lekcji na lekcje. Pani Mariola jest to osoba kompetentna oraz cierpliwa. Jako nauczyciel angielskiego osoba godna polecenia. Grzegorz "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Decyzja o nauce języka przez Skype i wybranie Marioli na nauczyciela prowadzącego była strzałem w dziesiątkę. Indywidualne podejście oraz spokojna atmosfera sprawiają, że nauka stała się przyjemnością i miłą formą spędzenia wolnego czasu. Polecam wszystkim zapracowanym i leniwym, a także tym, którzy odczuwają lekki stresik, kiedy myślą o swoim angielskim :) Michalina "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Lektor Mariola Kotwica jest osobą kompetentną, odpowiedzialną i co ważne zaangażowaną w to co robi. Posiada bogaty warsztat pracy i stosuje ciekawe formy zaktywizowania kursanta do zajęć. Odbyłem z jej pomocą kilkanaście lekcji jak do tej pory. Muszę szczerze wyznać, że lekcje z p. Mariolą bardzo pomogły mi w lepszym zrozumieniu zasad gramatyki angielskiej i wzbogaciły słownictwo. Dlatego rekomenduję p. Mariolę Kotwicę jako bardzo dobrego Lektora, z którym mam zamiar kontynuować dalszą edukację. Rafał N. z Sosnowca "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Lekcje z panią Mariolą są dla mnie idealnym rozwiązaniem na naukę języka angielskiego.Lektorka jest spokojną i bardzo kulturalną osobą, chętną do cierpliwego tłumaczenia zawiłości językowych.Zawsze punktualna, niezawodna i otwarta na propozycje ewentualnych zmian w sposobie nauczania.Poleciłam Panią Mariolę moim krewnym i wszyscy jesteśmy usatysfakcjonowani.Moje wcześniejsze doświadczenia w nauce przez Skype nie były do końca pozytywne, ale lektorka Mariola spełniła oczekiwania w całości. Anna "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Nie wyobrażam sobie powrotu do nauki języka za pośrednictwem spotkań grupowych. Lekcje z Mariolą są różnorodne, ciekawe i zawsze przygotowane pod indywidualne możliwości. Mariola bierze pod uwagę prośby o pochylenie się nad zagadnieniem, które czasami nurtuje mnie, a nie jest one związane z tematyką lekcji. Bardzo podoba mi się również, gdy Mariola wychodzi z inicjatywą przygotowania mnie do spotkań lub wyjazdów, jeżeli z naszych rozmów wynika, że takie będą mieć miejsce. Nie zamieniłabym już lekcji z Mariolą na żadną inną metodę :) Agnieszka Szymańska "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Jeżeli szukasz świetnego nauczyciela języka angielskiego to wybierz Mariolę! Profesjonalna, miła, sympatyczna... - to tylko namiastka superlatyw jakie można przypisać Marioli. W naszych lekcjach cenię sobie indywidualne podejście i świetny kontakt - w przypadku lekcji przez skype bezcenne. Szkolę swój angielski z Mariolą rok i jest to jedna z lepszych inwestycji w mój rozwój osobisty. Skuteczność i efektywność lekcji zweryfikował mój wyjazd zagraniczny, do którego przygotowywała mnie Mariola! Polecam ;-) Ja już poleciłem Mariolę moim znajomym - również są bardzo zadowoleni :) Łukasz "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Lekcje z lektorka Mariolą prowadzone są w sposób profesjonalny. Mocną stroną lektorki jest duża cierpliwość w słuchaniu wypowiedzi, które w moim przypadku są bardzo powolne i niegramatyczne. Najbardziej cenię w Marioli umjejetność "pokazywania drogi" do rozwiązania zadania, stosowanie pytań pomocniczych. Realizowanie podręcznika systematyzuje i porządkuje wiedzę, która w razie konieczności jest uzupełniana przez lektorkę. Na lekcjach u Marioli panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca uczeniu się. Polecam lekcje z Mariolą. Grażyna Leśkiewicz "

21 maja 2020

(opinia przeniesiona z naszej poprzedniej strony) " Lekcje z Panią Mariolą są dokładnie dopasowane do moich potrzeb. Dzięki nim mam stały kontakt z żywym językiem angielskim, takim, jakim rozmawia się na co dzień, co jest najważniejsze. Dzięki zajęciom czuję się pewniej podczas rozmowy w jęz. angielskim i wiem, że sobie poradzę w każdych okolicznościach. Ciekawe i urozmaicone lekcje powodują, że nauka się nie nudzi, a ja planuję długoterminową współpracę z Panią Mariolą. Polecam zajęcia wszystkim zainteresowanym! Aneta "

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl