Kursy

Kursy języka angielskiego przez internet - Skype


Kursy języka angielskiego online przez Skype dedykowane są dla osób indywidualnych oraz grup na pięciu poziomach zaawansowania:

 

Poziom kursu języka angielskiego dla początkujących jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. Poziom średnio zaawansowany został podzielony na trzy pod poziomy. Zrobiliśmy tak, gdyż powszechnie uważa się, że poziom średnio zaawansowany skupia w sobie zbyt szeroki zakres wiedzy. Osoba, która potrafi porozumieć się ale nie potrafi porozumiewać się poprawnie gramatycznie zalicza się do poziomu średniego podobnie jak osoba, która posługuje się płynie i poprawie językiem angielskim. Kurs na poziomie zaawansowanym, przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć najwyższe certyfikaty oraz chcą doskonalić swoje zdolności lingwistyczne.

Kursy indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy szkołą prowadzącą zajęcia od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 23. Ponadto, wybierając kursy indywidualne masz pewność, iż lektor w całości skupi się tylko i wyłącznie na szkoleniu ciebie, zajęcia będą dostosowane do twojego poziomu zaawansowania. Dzięki indywidualnemu podejściu podczas kursu języka angielskiego przez Skype uzyskasz szybsze i lepsze efekty, co w konsekwencji przełoży się na twoją oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapisz się na kurs indywidualny.

Kursy w grupach (2-4 osobowe) języka angielskiego przez internet z wykorzystaniem komunikatora Skype to doskonały sposób na naukę angielskiego w niższych cenach, a także rewelacyjny sposób na spędzenie czasu, jako iż istnieje możliwość stworzenia własnej grupy, np. można utworzyć grupę ze znajomymi, członkami rodziny, pracownikami firmy i razem uczyć się języka angielskiego. Zapisy na kursy trwają przez cały rok. Zajęcia dla nowych grup rozpoczynają się w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty utworzenia grupy. Przed rozpoczęciem kursu, chętni rozwiązują bezpłatny test poziomujący tak, aby każda osoba została przydzielona do właściwej grupy pod względem posiadanych umiejętności językowych. Warunek uruchomienia danej grupy stanowi zebranie się odpowiedniej ilości jej członków.

Zapisz się na kurs grupowy - 2 osoby.
Zapisz się na kurs grupowy - 3 osoby.
Zapisz się na kurs grupowy - 4 osoby.

Każdy kurs języka angielskiego przez Skype oferowany jest w trzech wariantach:

  • KURS STANDARD - 2430,00 PLN
    Kurs standard trwa 9 miesięcy i obejmuje 30 spotkań po 1,5 h (jedno spotkanie po 1,5 h na tydzień) co daje łączną liczbę 60 lekcji po 45 minut.

 

  • KURS EXPRESS - 2916,00 PLN
    Kurs express trwa 3 miesiące i obejmuje 36 spotkań po 1,5 h ( trzy spotkania po 1,5 h na tydzień) co daje łączną liczbę 72 lekcji po 45 minut.

 

  • KURS INTENSYWNY - 4860,00 PLN
    Kurs intensywny trwa 9 miesięcy i obejmuje 60 spotkań po 1,5 h (dwa spotkania po 1,5 h na tydzień) co daje łączną liczbę 120 lekcji po 45 minut.

 

W trakcie trwania kursu istnieje możliwość zmiany poziomu intensywności, a także zmiany ilości godzin pod warunkiem wyrażenia zgody przez wszystkich członków grupy.

Kursy dla firm przez skype to profesjonalne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie jakość i skuteczność. Oferujemy kursy dla firm w oparciu o międzynarodowe sylabusy nauczania języka angielskiego. Multimedialna oprawa zajęć sprawia, że materiał przyswajany jest znaczniej szybciej i lepiej niż podczas tradycyjnych lekcji.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla firm.

 

Każda osoba, która ukończy dowolny kurs otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie kursu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl