Nauka rosyjskiego

Nauka języka rosyjskiego przez skype - online


Symbol Rosji

Język rosyjski przez Skype - szybka, skutecznej i ciekawa metoda nauki języka rosyjskiego. Jeśli masz dość tradycyjnych, szablonowych metod nauczania to nasze usługi są dedykowane właśnie dla ciebie. Decydując się na tą metodę nauki języka rosyjskiego u nas przekonasz się, że czas, który poświęcisz na edukację będzie tak na prawdę czasem poświęconym na rozwój własnych umiejętności, który przyniesie ci wiele niewymiernych korzyści. Każde zajęcia są jednorazowe i nie do powtórzenia. Nasi nauczyciele będą dążyli do tego, by każda sekunda zajęć była efektywnie wykorzystana.

Czy warto uczyć się języka rosyjskiego? W rozważaniach nad sensem nauki języka rosyjskiego przez Skype trzeba wziąć pod uwagę następujące korzyści:

  • Znajomość języka rosyjskiego stanowi klucz do nawiązywania kontaktów biznesowych w Europie Wschodniej;
  • Język rosyjski pozwala na bardziej elastyczne poruszanie się po rynku pracy;
  • Rosja jest największym krajem na świecie, a językiem rosyjskim obecnie posługuje się około 300 mln ludzi;
  • Jeśli lubisz podróżować, Rosja jest bardzo interesującym kierunkiem turystycznym;
  • Kultura rosyjska jest jedną z najbogatszych na świecie. Obfituje w wiele dzieł światowego formatu. Znajomość języka rosyjskiego na pewno pomoże każdemu zainteresowanemu zagłębić się w klimat dzieł autorów takich jak Lew Tołstoj, Michaił Bułhakow i wielu innych...

 

Czy język rosyjski ma przyszłość?

Wielu przewidywało schyłek popularności języka rosyjskiego. Jednak wraz z wzrostem konkurencji na rynku pracy powraca on do łask. Nauczeniem się języka rosyjskiego bardzo często zainteresowani są biznesmeni czy też pracownicy działów marketingu oraz pracownicy firm, które posiadają swoje przedstawicielstwo w Rosji lub na Ukrainie. Język rosyjski jest stosunkowo prostym językiem do nauczenia się dla Polaków, gdyż zarówno język polski, jak i język rosyjski należą do tej samej grupy języków wschodniosłowiańskich. Istnieje wiele opinii dotyczących nauki języka rosyjskiego przez Polaków, które mówią o tym, że Polakom najłatwiej przychodzi nauka tego języka.

Jeśli więc interesuje cię nauka języka rosyjskiego i chciał / chciałabyś uczyć się go poprzez Skype to zapraszam cię do zapisania się na darmową lekcję próbną.

 

 
Copyright © QWERTY Piotr Dworzański
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl