Nauka francuskiego

Nauka języka francuskiego przez Skype


symbol francji - wieża Eiffla

Język francuski jest przez wielu uznawany za najpiękniejszy język świata. Dla wielu osób charakterystyczne „r” jest magnesem, któremu nie potrafią się oprzeć. Język francuski jest również często uważany za język miłości i to jest dobry powód, żeby zacząć się uczyć języka francuskiego. Poprzez naukę języka francuskiego przez internet możesz doświadczyć jego niepowtarzalnego uroku.

Nauka języka francuskiego online umożliwi ci poznanie języka, dzięki któremu będziesz mógł porozmawiać nie tylko we Francji ale także w krajach takich jak Belgia, Luksemburg i Szwajcarii. W wymienionych krajach język francuski jest językiem urzędowym. Poza tymi krajami język francuski jest bardzo popularny w krajach takich jak Włochy, Kanada oraz Stany Zjednoczone. Język francuski wywodzi się z języka łacińskiego. Od XVIII wieku język francuski był uznawany za język międzynarodowy dyplomacji oraz kultury.

 

Co zyskasz podejmując się nauki francuskiego przez skype?

Decydując się na naukę języka francuskiego przez internet masz pewność, że twój proces nauki się rozpocznie, gdyż zajęcia są indywidualne. Często bywa tak, że kursy języka francuskiego w tradycyjnych szkołach językowych nie rozpoczyna się z powodu niewystarczającej liczbie chętnych do nauki. Poza tą oczywistą zaletą uczenia się języka francuskiego przez Skype jest niewątpliwie oszczędność twojego czasu i wygoda. W domowym zaciszu masz możliwość opanowania dokładnie takich samych umiejętności językowych, jakie miałbyś okazję nauczyć się w typowej szkole językowej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii tego typu metodologia cechuje się dużą interaktywnością, co pobudza większą liczbę twoich zmysłów, co przekłada się na skuteczność przyswajania nowych umiejętności.

Metodologia

Nauka języka francuskiego jest oparta o komunikator internetowy Skype oraz dokumenty w arkuszu Google. W arkuszach oraz dokumentach Google nauczycielki przygotowują materiały edukacyjne dokładnie pod twoje potrzeby. Każda lekcja jest spersonalizowana w taki sposób, abyś otrzymał dokładnie to czego oczekujesz. Dzięki tamu nie uczysz się rzeczy, które nie są ci przydatne i skupiasz się na rozwijaniu potrzebnych ci zdolności. Przy nauce języka francuskiego przez internet pracujesz bez podręcznika, chyba że sam tego sobie życzysz. W materiałach przygotowanych na spotkania są wykorzystywane materiały multimedialne znajdujące się między innymi na takich portalach jak Wrzuta czy YouTube.

Jeśli cię zaciekawiliśmy i masz ochotę nas przetestować to zapisz się na darmową lekcję próbną i baw się poprzez naukę języka francuskiego w doborowym towarzystwie!

Nie czekaj, sprawdź nas !
Zapisz się na darmową lekcję próbną
Cennik
 
Copyright © QWERTY Piotr Dworzański
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl