Certyfikaty

Certyfikaty z Języka Angielskiego


W dzisiejszych czasach, gdy szukamy pracy, bardzo istotną rolę odgrywa znajomość języków obcych, a w szczególności znajomość języka angielskiego. Bardzo często pracodawca nie ma czasu na sprawdzenie umiejętności językowych potencjalnych kandydatów. Kieruje się natomiast posiadanymi przez kandydata certyfikatami językowymi. Najważniejszymi, liczącymi się certyfikatami w świecie odnoszące się do języka angielskiego są certyfikaty wydawane przez University of Cambridge. Poniżej zostały przedstawione najważniejsze certyfikaty (KET, PET, FCE, CAE, CPE) wraz z opisem przebiegu egzaminu, zaświadczające o poziomie znajomości języka angielskiego, linki, które przydadzą się, jeśli zdecydujesz się na zdobycie jednego z certyfikatów z języka angielskiego, jak również informacje o europejskim systemie opisu kształcenia językowego - poziomy biegłości językowej przyporządkowane konkretnym certyfikatom.

Zapraszamy do lektury. W razie pytań nasi nauczyciele pozostają do dyspozycji. Mogą przygotować cię do egzaminu.

Poziom podstawowy
Certyfikat KET - Key English Test (A2)

Poziom samodzielności
Certyfikat PET - Preliminary English Test (B1)
Certyfikat FCE - First Certificate in English (B2)

Poziom biegłości
Certyfikat CAE - Certificate in Advances English (C1)
Certyfikat CPE - Certificate of Proficiency in English (C2)

Europejski system opisu kształcenia językowego - poziomy biegłości językowej
 
Jeśli chcielibyście zdobyć jeden z wyżej wymienionych certyfikatów z języka angielskiego, ale brakuje wam umiejętności, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług nauki języka angielskiego przez Internet nasi nauczyciele przygotują was do tego egzaminu państwowego.
 
Egzamin można zdawać w formie papierowej lub komputerowej (jednak nie zdaje się go zdalnie, nawet w komputerowej wersji musisz znajdować się w odpowiedniej sali zapewnionej przez organizatora egzaminu Cambridge!) Więcej o egzaminach w wersji komputerowej tutaj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl