Korepetycje z języka angielskiego online

Korepetycje z języka angielskiego online


korepetycje

Korepetycje z języka angielskiego online (przez Skype), jest to usługa dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w małej miejscowości, czy też jesteś mieszkańcem miast takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy Poznań - dzięki temu, że nie musisz dojeżdżać do korepetytora zaoszczędzisz czas. Korepetycji udzielają wyłącznie wykwalifikowani nauczyciele, którzy pod stałą opieką metodyka podnoszą swoje kwalifikacje i rozwiązują wszelkie napotkane problemy. Dzięki wykorzystaniu podczas prowadzenia korepetycji materiałów multimedialnych, poprawia się twoje skupienie, a co się z tym wiąże skuteczność nauki. Nad procesem nauki stale nadzoruje metodyk.

W ramach korepetycji z języka angielskiego online przygotujemy cię do:

 • matury;
 • egzaminów;
 • zaliczeń;
 • prac semestralnych;
 • testu szóstoklasisty;
 • Wsparcie przy nauce języka angielskiego w ramach edukacji szkolnej;
 • Rozwój wybranych umiejętności językowych takich jak pisanie, mówienie, czytanie, gramatyka, a także słownictwo;
 • przygotowanie do certyfikatów np. Cambridge na wszystkich poziomach.

Korepetycje mogą odbywać się indywidualnie oraz w grupach. Zajęcia mogą odbywać się zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Osoby, które zdecydują się na korepetycje nie muszą podpisywać żadnej umowy oraz mają wpływ na wybór korepetytora. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały potrzebne do nauki języka angielskiego oraz pozostałych języków.

Z jakich języków obcych mogę uzyskać wsparcie lektorów?

W ramach korepetycji prowadzonych w naszej szkole językowej, możesz otrzymać wsparcie z następujących języków:

 • angielski;
 • niemiecki;
 • francuski;
 • rosyjski;
 • hiszpański;

Angielski - Korepetycje na materiałach własnych?

Zdecydowanie jest to możliwe, a nawet wskazanie. Udzielamy korepetycji z zakresu materiału, który potrzebujesz opanować w jakimś celu. Istnieje możliwość w porozumieniu z nauczycielem wprowadzić do zajęć twoje materiały źródłowe.

Jak rozpocząć współpracę?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z korepetycji w naszej szkole językowej zapraszam cię do wypełnienia formularza znajdującego się pod linkiem umieszczonym u dołu strony "zapisz się na darmową lekcję próbną". W ciągu dwudziestu czterech godzin od otrzymania twojego zgłoszenia skontaktuje się z tobą nauczyciel, któremu przedstawisz wymagania, zakres materiału, który chcesz opanować w związku z nauką języka angielskiego. Wspólnie ustalicie dogodne godziny zajęć oraz ustalicie termin darmowej lekcji próbnej. Jeśli lekcja próbna nie spełni twoich wymagań, nie będziesz zobligowany do podjęcia z nami dalszej współpracy.

Podczas całego okresu pobierania korepetycji będziesz stale współpracować z jednym nauczycielem, chyba że zażyczysz sobie zmiany na inną lektorkę / lektora.

Korepetycje z angielskiego w naszym wykonaniu to szybkość oraz jakość nauki na poziomie najlepszych szkół językowych. Mieszkając w wielkich miastach takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław nie trać czasu na dojazdy. Podejmij decyzję i przekonaj się na własnej skórze.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl